Parafia św. Mikołaja w Chrzanowie

Intencje mszalne 21 – 27 XI 2022

INTENCJE MSZALNE

21 – 27 XI 2022

PONIEDZIAŁEK – 21 XI

WSPOMNIENIE OFIAROWANIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

6.30 + Janina SIKORA (od wnuka Jakuba z rodziną)
6.30 ++ Janusz i Konrad
8.00 + Jolanta SZOPA (od sąsiadów z bloku ul. Broniewskiego 7)
18.00 + Danuta OCZKOWSKA (greg. 19)
18.30 + Leon KULCZYK (od Marty z mężem)
WTOREK – 22 XI

WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII, DZIEWICY I MĘCZENNICY

6.30 + Janina SIKORA (od wnuczki Joanny z Sebastianem)
6.30 + Stanisław RYŚ (od bratanicy z mężem)
8.00 + Stanisław BASZA (od żony)
18.00 + Magdalena GAŁĄZKA – 4. roczn. śm.
18.30 + Danuta OCZKOWSKA (greg. 20)
ŚRODA – 23 XI

WSPOMNIENIE /DOWOLNE/ ŚW. KLEMENSA I, PAPIEŻA I MĘCZENNIKA; ŚW. KOLUMBANA, OPATA

6.30 + Janina SIKORA (od córki Zofii z mężem Rafałem)
8.00 + Wiesław WALCZAK
17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 –     W intencji próśb i podziękowań składanych podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

–     W intencji ofiarodawców naszej Parafii

–     o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Lucyny – 60. roczn. urodzin

+    Andrzej Kałużny (od koleżanek i kolegów z pracy córki z DPS-u Chrzanów)

+   Henryk WÓJCIK (od córki z wnuczkami i przyjaciół)

+   Wacław GRZESŁO (od Renaty i Bartosza LUZAROWSKICH)

+   ++ Janina i Zbigniew OLEKSIEWICZ (od córek z rodzinami)

+   Dorota DERESZOWSKA (od Janiny i Lucjana)

+   Patrycja KIERC – 1. roczn. śm.

+   Janina KWARCIAK (od Jarosława KWARCIAKA)

+   Zenon KRUCZEK (od rodziny Małgorzaty i Tomasza LURANC z Osieka)

+   Marek WARTALSKI (od kuzynki Krystyny z rodziną)

 

18.30 + Danuta OCZKOWSKA (greg. 21)
CZWARTEK – 24 XI

WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA DUNG-LAC, PREZBITERA I TOWARZYSZY

6.30 + Jan WARTALSKI
6.30 ++ Stanisław, Julianna, Bogdan SZUBRYCHT i ++ z rodziny
8.00 + Jolanta SZOPA (od Piotra SZOPY z rodziną)
18.00 + Danuta OCZKOWSKA (greg. 22)
18.30 + Andrzej PĘCIAK (od Zarządu, Pracowników i Zawodników MKS Trzebinia)
PIĄTEK – 25 XI

WSPOMNIENIE /DOWOLNE/ ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ, DZIEWICY I MĘCZENNICY

6.30 + Jan MIKRUT – 10. roczn. śm. (od żony i rodziny)
8.00 + Stanisław BASZA (od córki Basi z mężem i wnuczką)
18.00 + Bogusława KWIATKOWSKA (od syna Adama z rodzeństwem)
18.30 + Jan PARSZUTOWICZ (od żony, córek Małgorzaty i Marzeny oraz wnuczek, wnuków i prawnuczki)
18.30 + Danuta OCZKOWSKA (greg. 23)
SOBOTA – 26 XI
6.30 + Janina SIKORA (od wnuczki Darii z mężem Sławomirem)
6.30 ++ Katarzyna i Zygmunt
8.00 ++ Karolina i Andrzej PIEKARSKI (od córki z rodziną)
8.00 + Zdzisław GUCIK (od syna Łukasza z rodziną)
18.00 + Danuta OCZKOWSKA (greg. 24)
NIEDZIELA – 27 XI

1. NIEDZIELA ADWENTU

7.00 ++ Zofia i Mikołaj RADYM i ++ z rodziny)
8.30 ++ Karolina i Walenty ZIELIŃSCY
  RÓŻANIEC Z WYPOMINKAMI ZA ZMARŁYCH
10.15 ++ Genowefa i Julian JARCZYK
11.30 ++ Rozalia i Andrzej LEWIŃSCY
13.00 ZA PARAFIAN (chrzcielna)
  KORONKA Z WYPOMINKAMI ZA ZMARŁYCH
16.00 + Henryk KOWALCZYK – 2. roczn. śm. (od żony z dziećmi)
18.15 ++ Józef i Czesława MASTALSCY oraz Karolina i Franciszek SKUTA
(od córki Ewy MASTALSKIEJ)
20.00 + Danuta OCZKOWSKA (greg. 25)