Parafia św. Mikołaja w Chrzanowie

Intencje mszalne 1 – 7 VII 2024

PONIEDZIAŁEK – 1 VII

Wspomnienie (dowolne) św. Ottona, biskupa

6.30 + Sebastian BADURA (od rodziny BARCIK)
6.30 + Helena SABUDA (od rodziny PASTUSZKA)
8.00 + Janina DZIERWA (od sąsiadów z bloku nr 15)
18.00 + Maria IGIELSKA (od rodziny GRAŚ)
18.30 Dziękczynna za Natalię i Michała z prośbą o uzdrowienie ich dusz i ciał przez zasługi bolesnej Męki Pana Jezusa
WTOREK – 2 VII
6.30 + Zbigniew KWAŚNIEWSKI (od Zofii KOSOWSKIEJ)
8.00 + Sebastian KIERES (od wujka Mariana WÓJCIK oraz rodziny MACHALSKICH z Radoczy)
18.00 + Krzysztof WORYTKO (od siostry Zofii i Barbary)
18.30 Dziękczynna za Natalię i Michała z prośbą o uzdrowienie ich dusz i ciał przez zasługi bolesnej Męki Pana Jezusa
ŚRODA – 3 VII

Święto św. Tomasza, apostoła

6.30 + Jacek MIKRUT – imieninowa (od mamy i rodziny)
8.00 ++ Tadeusz NASTAWNY i Wanda SANKOWSKA
17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 Msza św. zbiorowa:

v W intencji próśb i podziękowań składanych podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

v W intencji kapłanów posługujących w naszej parafii i sióstr zakonnych

v W intencji ofiarodawców naszej parafii

v W intencji dzieci i młodzieży o dobre przeżycie czasu wakacji

v Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla Heleny – urodzinowa

v O uwolnienie od uzależnień dla Łukasza

v O cud potomstwa dla Adrianny i Waldemara

v + Kazimiera KŁUS (od córki z rodziną)

v + Teresa MADEJ (od sąsiadów z klatki I)

v ++ Anna, Jan, Wiesław, Zbigniew, Mariusz, Zbigniew

v + Dariusz PTASIŃSKI – 3. roczn. śm. (od rodziców)

v + Janina ŁUKASZ (od Krystyny)

v + Cecylia BIAŁEK (od sąsiadów z bloku nr 22 przy ul. Kadłubek)

v ++ Janina, Henryk, Ryszard i Marek KAMYSZOWIE oraz Władysław
i Władysława DRABINA

 

 

 

 

18.30 Dziękczynna za Natalię i Michała z prośbą o uzdrowienie ich dusz i ciał przez zasługi bolesnej Męki Pana Jezusa
CZWARTEK – 4 VII
Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie;

Pierwszy Czwartek

6.30 + Mariusz BYRKA (od Zakładu Pogrzebowego IDYLLA)
8.00 O Boże bł. dla kapłanów naszej parafii oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne (od Róży św. Karola BOROMEUSZA)
18.00 + Maria IGIELSKA (od rodziny WYKÓW)
18.30 Dziękczynna za Natalię i Michała z prośbą o uzdrowienie ich dusz i ciał przez zasługi bolesnej Męki Pana Jezusa
PIĄTEK – 5 VII

Pierwszy Piątek;
Wspomnienie (dowolne) św. Antoniego Marii Zaccarii, prezbitera;
Wspomnienie (dowolne) św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy;
Wspomnienie (dowolne) św. Elżbiety Portugalskiej

6.30 + Danuta JOCHYMEK (od syna Mateusza z żoną)
8.00 Wynagradzająca za grzechy świata (od Arcybr. Str. Hon. NSPJ)
12.00 + Elżbieta BĘBENEK (od sąsiadów BIELÓW)
12.00 Dziękczynna w 60. roczn. ślubu Teresy i Jana z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej
16.00 + Adam SYSKA (od wspólnot modlitewnych)
18.00 Dziękczynna za Natalię i Michała z prośbą o uzdrowienie ich dusz i ciał przez zasługi bolesnej Męki Pana Jezusa

SOBOTA – 6 VII

Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
Pierwsza Sobota

6.30 Dziękczynna za Natalię i Michała z prośbą o uzdrowienie ich dusz i ciał przez zasługi bolesnej Męki Pana Jezusa
8.00 + Kazimierz DUDA (od siostry z rodziną)
8.00 + Zbigniew BROMBOSZCZ (od sąsiadów z klatki nr 6 przy ul. Grzybowej 5)
18.00 + Janina DZIERWA (od Anny i Andrzeja)

NIEDZIELA – 7 VII

14. niedziela Zwykła;
Wspomnienie (dowolne) bł. Rodziny Ulmów

7.00 + Wojciech KOSOWSKI (od siostry Eweliny i rodziców)
8.30 + Józef AUGUSTYN (od żony i dzieci)
  RÓŻANIEC Z WYPOMINKAMI ZA ZMARŁYCH
10.15 ++ Marian i Maria DERESZOWSCY
10.15 ++ Tadeusz SYSKA – 24. roczn. śm., żona Florentyna
11.30 W int. Adama dziękczynna z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej oraz wytrwanie na drodze wiary
13.00 ZA PARAFIAN
  KORONKA Z WYPOMINKAMI ZA ZMARŁYCH
16.00 + Wacław MELANIK – urodzinowa
18.15 + Dariusz PTASIŃSKI – 3. roczn. śm. (od żony i córki)
20.00 Dziękczynna za Natalię i Michała z prośbą o uzdrowienie ich dusz i ciał przez zasługi bolesnej Męki Pana Jezusa