Parafia św. Mikołaja w Chrzanowie

Intencje mszalne 8 – 14 VII 2024 r.

PONIEDZIAŁEK – 8 VII

Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

6.30 + Mariusz BYRKA (od byłych pracowników działu informatyki FABLOK)
8.00 + Danuta JOCHYMEK (od pracowników ORLEN Laboratorium)
18.00 ++ Krzysztof SKORUPSKI, Elżbieta, Stefan i Jan HAJDUK
18.30 Dziękczynna za Natalię i Michała z prośbą o uzdrowienie ich dusz i ciał przez zasługi bolesnej Męki Pana Jezusa
WTOREK – 9 VII

Wspomnienie (dowolne) św. Augustyna Zhao Rong, prezbitera i Towarzyszy

6.30 Dziękczynna za Natalię i Michała z prośbą o uzdrowienie ich dusz i ciał przez zasługi bolesnej Męki Pana Jezusa
8.00 + Wiesław POGODA – 15. roczn. śm.
18.00 + Cecylia CHWASTEK (od córek z rodzinami)
18.30 + Juliusz WŁODARCZYK (od Elżbiety PANEK i rodziny SŁAWIŃSKICH)
ŚRODA – 10 VII
6.30 Dziękczynna za Alicję i Waldemara z prośbą o uzdrowienie Alicji przez zasługi bolesnej Męki Pana Jezusa
8.00 + Janina KUZERA (od syna Marcina z rodziną)
17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 Msza św. zbiorowa:

v W intencji próśb i podziękowań składanych podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

v W intencji kapłanów posługujących w naszej parafii i sióstr zakonnych

v W intencji ofiarodawców naszej parafii

v W intencji dzieci i młodzieży o dobre przeżycie czasu wakacji

v O uwolnienie od uzależnień dla Łukasza

v O łaskę żywej wiary

v O potrzebne łaski dla Stanisława

v O cud potomstwa dla Adrianny i Waldemara

v O bł. Boże i matczyną opiekę dla Marysi

v + Cecylia Helena BIAŁEK (od pracowników Zespołu Ekonomiczno-administracyjnego Szkół i Przedszkoli w Chrzanowie)

v + Janina ŁUKASZ (od Urszuli)

v + Teresa MADEJ (od sąsiadów z klatki I)

v + Robert GŁUSZEK

v + Marlena PALIWODA – 4. roczn. śm. (od mamy z rodziną)

v + Walentyna MURZINA – roczn. śm. (od córki z rodziną)

 

 

 

 

18.30 + Sebastian BADURA (od Wychowawców i grupy „Myszki” z Przedszkola Samorządowego nr 7 w Chrzanowie)
CZWARTEK – 11 VII
Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
6.30 Dziękczynna za Alicję i Waldemara z prośbą o uzdrowienie Alicji przez zasługi bolesnej Męki Pana Jezusa
8.00 + Mariusz BYRKA (od koleżanek i kolegów działu informatyki Kopalni JANINA)
18.00 + Kazimiera GRABIEC (od syna Jerzego z rodziną)
18.30 + Sebastian BADURA (od mamy i rodzeństwa)
PIĄTEK – 12 VII

Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

6.30 Dziękczynna za Alicję i Waldemara z prośbą o uzdrowienie Alicji przez zasługi bolesnej Męki Pana Jezusa
8.00 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Jadwigi
w 65. Roczn. urodzin (od męża)
18.00 ++ Józef DEC i żona Janina
18.30 + Zdzisław KUBAŃSKI

SOBOTA – 13 VII

Wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

6.30 Dziękczynna za Alicję i Waldemara z prośbą o uzdrowienie Alicji przez zasługi bolesnej Męki Pana Jezusa
8.00 + Teresa URBANIAK – 2. roczn. śm (od córki Agaty)
8.00 ++ Zdzisław, Danuta, Ewa i Małgorzata KRAWCZYKIEWICZ, Ludwika
i Franciszek ZIOMEK
8.00 + Zbigniew BROMBOSZCZ (od Zarządu i Pracowników Hotelu i Restauracji PLATAN)
18.00 ++ Zmarli z rodziny CIAPUTÓW

NIEDZIELA – 14 VII

15. niedziela Zwykła;
Wspomnienie (dowolne) św. Kamila de Lellis, prezbitera;
Wspomnienie (dowolne) św. Henryka

7.00 Dziękczynna za Alicję i Waldemara z prośbą o uzdrowienie Alicji przez zasługi bolesnej Męki Pana Jezusa
8.30 + Kazimierz ŁYKO (od wnuków Katarzyny, Krzysztofa i Tomasza z rodzi-nami)
  RÓŻANIEC Z WYPOMINKAMI ZA ZMARŁYCH
10.15 + Krystyna KANTORSKA – 10. roczn. śm. (od męża)
10.15 + Zdzisława DĄBEK (od rodziny PASTUSZKÓW)
11.30 O bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej i potrzebne łaski dla Karola w 7. roczn. urodzin oraz dla jego rodziców
13.00 ZA PARAFIAN
  KORONKA Z WYPOMINKAMI ZA ZMARŁYCH
16.00 Dziękczynna w roczn. ślubu Teresy i Piotra z prośbą o bł. Boże, zdrowie
i potrzebne łaski dla całej rodziny
18.15 W intencji zdrowia duszy i ciała dla Grzegorza
20.00 + Kazimierz TATARCZUCH (od szwagierki z dziećmi i wnukami)