Parafia św. Mikołaja w Chrzanowie

Intencje mszalne 28 XI – 4 XII 2022

INTENCJE MSZALNE

28 XI – 4 XII 2022

PONIEDZIAŁEK – 28 XI
6.15 + Otylia BERNAŚ (od sąsiadki Teresy STOŃSKIEJ)
6.15 + Franciszek BRZEZICKI
8.00 + Andrzej BALIŚ (od Emerytowanych nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chrzanowie)
18.00 + Danuta OCZKOWSKA (greg. 26)
18.30 + Stanisław BASZA (od córki Kazi z wnuczką)
WTOREK – 29 XI
6.15 + Janina SIKORA (od prawnuczki Roksany z rodziną)
6.15 ++ z rodzin sióstr pracujących a Parafii św. Mikołaja i ++ siostry Służebniczki spoczywające na cmentarzu)
8.00 + Jolanta SZOPA (od Zofii i Mariana SZOTÓW)
18.00 + Danuta OCZKOWSKA (greg. 27)
18.30 + Anna GRZESIAK – 2. rocznica śm. (od córki z rodziną)
ŚRODA – 30 XI

ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA

6.15 ++ Andrzej, Michalina i córki: Maria, Józefa, Ludwika i Genowefa
8.00 + Zbigniew POTAS
17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 –     W intencji próśb i podziękowań składanych podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

–     W intencji ofiarodawców naszej Parafii

–     O łaskę żywej wiary

–     W intencji tych, którzy pozostają bez pomocy; za tych, którzy zaniedbują tworzenie dobra; o łaskę nawrócenia dla ulegających złu

+   Weronika MICHALSKA (przyjmij zmarłą do Królestwa Bożego)

+   Henryk RUSEK (od warsztatowych elektryków)

+   Wacław GRZESŁO i + Zygmunt BONK (od Janiny i Mieczysława MATYSIK)

+   Andrzej JURA

+   Janina i Zbigniew OLEKSIEWICZ (od córek z rodzinami)

+   Dorota DERESZOWSKA (od Dyrekcji i pracowników LIBIĄSKIEGO CENTRUM KULTURY)

+   Zenon KRUCZEK (od rodziny Bernadety i Mietka CIUŁÓW wraz
z rodziną z BULOWIC)

+ Krystian FLOREK (od ojca)

+ Barbara SOWA (w tydzień po pogrzebie)

 

18.30 + Danuta OCZKOWSKA (greg. 21)
21.00 APEL JASNOGÓRSKI
CZWARTEK – 1 XII

PIERWSZY CZWARTEK

6.15 + Ks. Krzysztof ZAJĄC (greg. 1)
6.15 + Stanisław RYŚ (od Ewy PRZYBYŁ z mamą i Ulą)
8.00 W intencji KAPŁANÓW naszej parafii o zdrowie i wszelkie łaski Boże oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne (od Róży św. Karola BOROMEUSZA)
18.00 + Danuta OCZKOWSKA (greg. 29)
18.30 + Stanisława ROGOWSKA (od córki z rodzina)
PIĄTEK – 2 XII

PIERWSZY PIĄTEK; WSPOMNIENIE /DOWOLNE/ BŁ. RAFAŁA CHYLIŃSKIEGO, PREZBITERA

6.15 + Ks. Krzysztof ZAJĄC (greg. 2)
8.00 Wynagradzająca za grzechy świata (od Arcybractwa STR. HNSPJ)
12.00 + Bożena WALCZYK (od sąsiadów z bloku 33 i os. Energetyków z Trzebini)
16.00 + Stanisław BASZA (od syna Pawła z żoną i dziećmi)
18.00 + Danuta OCZKOWSKA (greg. 30)
SOBOTA – 3 XII

PIERWSZA SOBOTA; WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO, PREZBITERA

6.15 + Ks. Krzysztof ZAJĄC (greg. 3)
6.15 + Franciszek BRZEZICKI
8.00 ++ Józefa SYKULSKA – 24. roczn. śm. i jej mąż Kazimierz
8.00 + Lors JOHANSSON (od Leszka KITLIŃSKIEGO)
18.00 ++ Halina i Czesław SMÓŁKA
NIEDZIELA – 4 XII

2. NIEDZIELA ADWENTU – rozpoczynamy rekolekcje adwentowe: nauki rekolekcyjne na każdej Mszy św.

WSPOMNIENIE /DOWOLNE/ ŚW. BARBARY, DZIEWICY I MĘCZENNICY

7.00 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Kamila w 19. roczn. urodzin oraz jego rodziców
8.30 ++ Aleksander i Mieczysława SZATKOWSCY i ich rodzice oraz Ludwik
i Antonina CYRAN i ich rodzice
  RÓŻANIEC Z WYPOMINKAMI ZA ZMARŁYCH
10.15 + Władysław BIALIK – 10. roczn. śm. i ++ chórzyści chóru CANZONA
10.15 + Zygmunt PALKA – 6. roczn. śm. (od żony i córek)
11.30 ++ Stanisław KŁECZEK – 19. roczn. śm., żona Maria i syn Stanisław
13.00 + Michał WOJEWODA (od żony)
13.00 ZA PARAFIAN
  KORONKA Z WYPOMINKAMI ZA ZMARŁYCH
16.00 ++ Barbara WARCHOŁ, syn Tadeusz z żoną (od wnuków)
18.15 + Grażyna GĘDOŚ (od Arkadiusza JEDYNAKA z rodziną)
20.00 + Ks. Krzysztof ZAJĄC (greg. 4)